Stranica 1 od 1

Tower 6 (Build 1225) instalacija

Objavljena: Sre Okt 22, 2008 6:30 am
od thenightrider
Živili!
Posli downloada ove verzije, pri njegovom ekstrahiranju iz rar formata javlja se u samom procesu jako puno CRC errora, što do sada nisam baš vidio pa ma zenima o čemu je riječ?

Slika

Ima ih još jako puno i do kraja, nisu ovo jedine koje sam screenshotirao.I naravno, instalacija nije moguća.
Hvala!

Objavljena: Sre Okt 22, 2008 9:41 am
od Astrodome
Podrav,

Nakon sto sam procitao vas post i ja sam raspakovao skinutu arhivu koji sam skinuo cim sam dobio u newsletteru da je izasao novi build. Meni se ne desava nikaka problem niti greska kod raspakivanja arhive.

Pozdrav,

Objavljena: Sre Okt 22, 2008 10:28 am
od thenightrider
Ja sam probao na nekoliko računala u uredu i svugdje je ista situacija???

Objavljena: Sre Okt 22, 2008 10:53 am
od marko
Upravo citam o vasem problemu! Mogu vam samo reci da je kod nas u uredu program uredno instaliran!

Re: Tower 6 (Build 1225) instalacija

Objavljena: Sre Okt 22, 2008 1:39 pm
od b.milan
thenightrider wrote:Živili!
Posli downloada ove verzije, pri njegovom ekstrahiranju iz rar formata javlja se u samom procesu jako puno CRC errora, što do sada nisam baš vidio pa ma zenima o čemu je riječ?

Ima ih još jako puno i do kraja, nisu ovo jedine koje sam screenshotirao.I naravno, instalacija nije moguća.
Hvala!
Arhiva je ostecena. Probajte ponovo da je preuzmete. Ne znamo razlog - sumnjamo ili na viruse ili na na antivirusne programe. CRC (checksum) arhive koji smo postavili na sajt razlikuje se od onoga sto se dobija kada se ta ista arhiva preuzme.

Ponovo smo izvrsili upload iste arhive i probali download - sada bi trebalo da je sve u redu. Ova greska se desila juce 21.09 oko 13-14h kada smo azurirali arhivu zbog ubacivanja ispravki u bugarski prevod programa - (to nema nikakve veze sa funkcionisanjem programa - program je ostao isti).