Nisam dobio T6

Odgovori
Tarnik
Postovi: 13
Pridružio se: Pon Okt 29, 2007 8:47 am
Lokacija: Zagreb, Hrvatska

Nisam dobio T6

Post od Tarnik »

Kako sam čekao izlazak Tower-a 6.0. do 10. mjeseca, a isti je izašao kasnije, kupio sam pojedinačnu verziju prethodnog programskog paketa, tj. T5.5. Rečeno mi je da ću kao korisnik koji je kupio pojedinačnu verziju T5.5. pred izlazak T6 dobiti i paket T6. No kad sam kod lokalnog distributera zatražio T6 uslijedio je odgovor:
"Budući da kao korisnik programa T5.5., mrežna verzija za 4. računala i jedna pojedinačna verzija, i ArmCad 2005, dvije pojedinačne verzije, iskoristio sam popust pri kupovini pojedinačne verzije programa T5.5 i zbog toga nemogu dobiti verziju T6."
Pitanje:
Zar je obećanje o besplatnoj nadogradnji sa T5.5. vrijedilo samo za kupce koji prvi put kupuju Tower. programski paket?
Ako je tako, bi li popust pri kupnji pojedinačne verzije T6 postojao za one kupce koji već imaju T5.5. kao, recimo, ja.
b.milan
Site Admin
Postovi: 2148
Pridružio se: Čet Jun 01, 2006 5:53 pm
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od b.milan »

Nisam bas razumeo - program ste kupili posle 1. septembra 2007. a niste dobili besplatan upgrade na Tower 6 ?

Pravilo je jednostavno - za kupce programa Tower 5 koji su program kupili pocev od 1. septembra 2007. godine, upgrade na Tower 6 je besplatan.

S obzirom da se ovde pominje i neka mrezna verzija programa, molim vas da mi posaljete privatnu poruku preko ovog foruma i da mi izlozite "ceo slucaj".

Verujte, ni u kom slucaju ne zelimo nikome da uskratimo njegova prava.

Pozdrav.
Odgovori