Generiranje izvjestaja opterecenja

Odgovori
marko
Postovi: 53
Pridružio se: Pon Feb 26, 2007 1:33 pm

Generiranje izvjestaja opterecenja

Post od marko »

Koristeci naredbu "Generiranje izvjestaja" opterecenja prilikom izrade projektne dokumentacije (Editor hartije) uocio sam da program nekakvim svojim "razbacanim" redosljedom stvara blokove pomocnih pogleda, umjesto da ih poreda onako kako je korisnik to uradio u meniu "Uredjivanje liste pogleda".
Kod "Generiranja izvjestaja" konstrukcije nema nikakvih problema.

PS: Mislim da se javlja sitna "pogreska" u koristenju ikonica "Ubaci blok iznad" i "Ubaci blok ispod" u Editoru hartije. Naime, mislim da program radi suprotno onome sto je opisano u uputama T6 na str.183. Aktiviranjem ikone "Ubaci blok iznad" program stvara blok ispod trenutno aktivnog bloka, i obratno, aktiviranjem ikone "Ubaci blok ispod" program stvara blok iznad trenutno aktivnog bloka.
b.milan
Site Admin
Postovi: 2148
Pridružio se: Čet Jun 01, 2006 5:53 pm
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Generiranje izvjestaja opterecenja

Post od b.milan »

marko wrote:... prilikom izrade projektne dokumentacije (Editor hartije) uocio sam da program nekakvim svojim "razbacanim" redosljedom stvara blokove pomocnih pogleda...
Ispravicemo.
marko wrote:...Aktiviranjem ikone "Ubaci blok iznad" program stvara blok ispod trenutno aktivnog bloka, i obratno, aktiviranjem ikone "Ubaci blok ispod" program stvara blok iznad trenutno aktivnog bloka.
Ispravljeno u Build-u 1040.

Hvala :)
Odgovori