Install Tower 6

imkrs
Postovi: 7
Pridružio se: Pon Jul 09, 2007 12:35 pm
Lokacija: Banja Luka

Post od imkrs »

Pa Vi ste mi Milane distributer, od Vas je kupljen program (HASP). Ovaj Vaš odgovor me pomalo iznenadio...
b.milan
Site Admin
Postovi: 2148
Pridružio se: Čet Jun 01, 2006 5:53 pm
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od b.milan »

Ja se mnogo izvinjavam ali prema nadimku imkrs ja ne mogu da znam ni ko ste ni odakle ste...

Mislio sam da zelite da saznate - kako da zamenite LPT za USB hardlok, za ne ?

Kada se javite distributeru, tj. nama, predstavicete nam se, recicete nam da zelite da zamenite LPT za USB hardlok a mi cemo Vam odgovoriti kako to moze da se izvede.

Nacin zamene hardloka zavisi i od toga koje programe imate odobrene na Vasem hardloku a to je podatak koji mozemo da znamo tek kada nam se predstavite.

Nemamo nikakvih iskustava o USB->LPT adapteru (kojim se na racunarima bez LPT porta dobija isti). Verovatno je to zbog toga sto cena takvog adaptera nije beznacajna pa se ljudi radije odlucuju za zamenu LPT hardloka.
NBM
Postovi: 284
Pridružio se: Sre Jun 07, 2006 7:11 am

Post od NBM »

imkrs wrote:Pa Vi ste mi Milane distributer, od Vas je kupljen program (HASP). Ovaj Vaš odgovor me pomalo iznenadio...
Zasto? Samo vam je sugerisano da se javite...
Otkud Milan moze znati da je "imkrs" kupio u BG Tower a ne negdje drugo? Ili mozda Milan ipak zna ko se krije iza nick-a?

Iz mog iskustva dodatna PCI kartica sa LPT portom radi bez greske (isprobano na bar 4 maticne ploce), tako da je na vama da procijenite sta je bolje: kupiti dodatni LPT port ili uraditi zamjenui na USB. I jedno i drugo ce da vas kosta, ali ne mnogo (10-20€) PCI kartica a zamjena mozda vise...
fiona
Postovi: 2
Pridružio se: Ned Apr 17, 2011 11:48 am

Re: Install Tower 6

Post od fiona »

Imam veliki problem crteze koji sam radila u Tower-u 5.5 nece da se otovori za tower-om 6? Pomagajte :oops:
b.milan
Site Admin
Postovi: 2148
Pridružio se: Čet Jun 01, 2006 5:53 pm
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Install Tower 6

Post od b.milan »

Javite nam se putem e-maila, najbolje je da nam posaljete jedan od fajlova kojeg ne mozete otvoriti.
RADIMPEX SOFTWARE TEAM
Odgovori