Ne mogu da otvaram linkove

Odgovori
vlades
Postovi: 41
Pridružio se: Pet Jan 20, 2012 10:08 pm

Ne mogu da otvaram linkove

Post od vlades »

Moze li mi neko reci zasto ne mogu da otvaram linkove koje postavljaju korisnici na forumu?
b.milan
Site Admin
Postovi: 2148
Pridružio se: Čet Jun 01, 2006 5:53 pm
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Ne mogu da otvaram linkove

Post od b.milan »

U ovom trenutku se vrsi prebacivanje celokupnog naseg sajta i foruma sa jednog servera na drugi.
Moguce je da je to uzrok ovih poteskoca. Ovo je privremeno i verujemo da ce u toku dana sve profunkcionisati.
Hvala na razumevanju
RADIMPEX SOFTWARE TEAM
vlades
Postovi: 41
Pridružio se: Pet Jan 20, 2012 10:08 pm

Re: Ne mogu da otvaram linkove

Post od vlades »

pa nisam bas sigurna da je to.... Vec duze vrijeme pratim forum i ne mogu da otvaram linkove korisnika... Ili ove sto su u skorije vrijeme postavljeni mogu da otvorim a ovi sto su prije par godina ne mogu... Hvala na brzom odgovoru...
b.milan
Site Admin
Postovi: 2148
Pridružio se: Čet Jun 01, 2006 5:53 pm
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Ne mogu da otvaram linkove

Post od b.milan »

Postoji velika verovatnoca da se linkovi postavljeni pre par godina ne mogu otvoriti.
Molim da navedete post sa linkom koji se ne otvara. Moguce je da je link bio napravljen u doba "yu" domena koji je ukinut.
RADIMPEX SOFTWARE TEAM
vlades
Postovi: 41
Pridružio se: Pet Jan 20, 2012 10:08 pm

Re: Ne mogu da otvaram linkove

Post od vlades »

uh... ja sam krenula od pocetka foruma da citam jer sam pocetnik i ucim. Stigla sam do 5te strane u T6 i nista od tih linkova nisam uspjela da otvorim. Takodje, na forumu Unapredjenje projektovanja-literatura, dogadjaji i korisni linkovi sam citala jos davno temu duzine izvijanja stubova i nisam mogla da otvaram linkove i tu sam postavila isto pitanje ali nisam dobila odgovor i pretpostavila sam da je zato sto je davno postavljeno i da se tu nista ne moze uraditi...
Odgovori