Tower 6 i Windows 8

Odgovori
deep_dish
Postovi: 2
Pridružio se: Sre Okt 26, 2011 9:22 am

Tower 6 i Windows 8

Post od deep_dish »

Pozdrav, zanima me da li Tower 6 i armcad 2005 rade na windowsu 8? Pokusao sam da instaliram ali ne ide... samo prijavi da nije odgovarajuci operativni sistem i ponudi mi izbor jezika i nakon toga se nista vise ne desava
b.milan
Site Admin
Postovi: 2148
Pridružio se: Čet Jun 01, 2006 5:53 pm
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Tower 6 i Windows 8

Post od b.milan »

Ovde se nalazi spisak programa Radimpex-a koji mogu raditi pod Windows 8 operativnim sistemom:

viewtopic.php?f=17&t=1683
RADIMPEX SOFTWARE TEAM
Mraz
Postovi: 7
Pridružio se: Čet Jan 12, 2012 10:54 am

Re: Tower 6 i Windows 8

Post od Mraz »

Meni Tower 6, 32 bit na Win8 uredno radi.
Više se ne sjećam instalacije, vjerojatno sam birao instalacijski fajl, i pod properties išao na compatibility - win 7.
b.milan
Site Admin
Postovi: 2148
Pridružio se: Čet Jun 01, 2006 5:53 pm
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Tower 6 i Windows 8

Post od b.milan »

Mraz wrote:Meni Tower 6, 32 bit na Win8 uredno radi.
Više se ne sjećam instalacije, vjerojatno sam birao instalacijski fajl, i pod properties išao na compatibility - win 7.
U pravu ste, i program Tower 6 moze raditi pod Windows 8 operativnim sistemom, a da bi se instalisao potrebno je instalacionom programu (Setup.exe) postaviti da radi u Compatibility rezimu "Windows 7".

Zahvaljujemo se na Vasem pronalasku !
RADIMPEX SOFTWARE TEAM
matjaz66
Postovi: 3
Pridružio se: Sre Okt 16, 2013 11:15 am

Re: Tower 6 i Windows 8

Post od matjaz66 »

problem, ...sve sam lepo uradio kako piše ali mi nikako ne uspeje instalirati TOWER 6 na WIN 8 64bit:

error 14001
Unable to load install.dll
b.milan
Site Admin
Postovi: 2148
Pridružio se: Čet Jun 01, 2006 5:53 pm
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Tower 6 i Windows 8

Post od b.milan »

matjaz66 wrote:problem, ...sve sam lepo uradio kako piše ali mi nikako ne uspeje instalirati TOWER 6 na WIN 8 64bit:

error 14001
Unable to load install.dll
Da, znamo u cemu je problem.
Automatska instalacija Sentinel Hasp drajvera na Windows 8 operativni sistem prilikom instalacije programa uglavnom nece biti moguca pa je potrebno rucno instalirati Sentinel Hasp drajvere. Evo linka do arhive sa Sentinel Hasp drajverima kompatibilnim sa svim Windows operativnim sistemima zakljucno sa Windows 8:
http://www.radimpex.rs/downloads/Sentin ... _setup.zip
Arhivu preuzeti, raspakovati i pokrenuti program koji se tu nalazi.

Upravo smo azurirali informaciju o kompatibilnosti nasih programa i Windows-a 8 sa ovom napomenom:
viewtopic.php?f=17&t=1683
RADIMPEX SOFTWARE TEAM
Odgovori