Problem s pokretanjem towera 6 na win 7

Odgovori
patrick
Postovi: 3
Pridružio se: Čet Jun 06, 2013 2:24 pm

Problem s pokretanjem towera 6 na win 7

Post od patrick »

U novoj firmi u kojoj sam krenuo raditi ima tower 6 koji radi na ostalim računalima, a na mom kada hoću pokrenut tower, javlja mi iduću grešku: "No answer from NETHASP License Manager (15), pa ako netko zna u čemu je problem, bio bih jako zahvalan na pomoći :D.
patrick
Postovi: 3
Pridružio se: Čet Jun 06, 2013 2:24 pm

Re: Problem s pokretanjem towera 6 na win 7

Post od patrick »

Da preformuliram:

Imamo 3 kompjutera, jedan serverski, i na svima radi tower ako je priključen hardlock.
Međutim ne uspijevamo osposobiti taj serverski. Kada je na njemu priključen hardlock na njemu tower radi, ali na ostalima ne.
Btw, samo napomena, prije je radilo. (netko prije je instalirao neke haspove, pa izgleda sada ne radi)
b.milan
Site Admin
Postovi: 2148
Pridružio se: Čet Jun 01, 2006 5:53 pm
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Problem s pokretanjem towera 6 na win 7

Post od b.milan »

Povodom ovog problema ste nas kontaktirali i putem e-maila.
S obzirom na informacije koje ste nam predocili, savetovali smo Vam da ponovite celokupan proces mrezne instalacije koji je detaljno opisan u Uputstvu za rad sa programom Tower 6.
Takodje, rekli smo Vam da ako u toku izvodjenja instalacije po tom Uputstvu naidjete na problem, mozete nas kontaktirati direktno putem telefona ili e-maila a mi cemo na osnovu opisa problema veoma brzo zakljuciti o cemu se radi i pruziti resenje.
RADIMPEX SOFTWARE TEAM
patrick
Postovi: 3
Pridružio se: Čet Jun 06, 2013 2:24 pm

Re: Problem s pokretanjem towera 6 na win 7

Post od patrick »

Hvala Vam na odgovoru i pomoći, nadam se da ćemo uspjeti riješiti problem. U slučaju daljnih problema, svakako ćemo Vam se obratiti.

Lijepi pozdrav.
Odgovori