Svastara

Odgovori
Astrodome
Postovi: 304
Pridružio se: Sre Maj 31, 2006 7:58 pm
Lokacija: Bačka Topola

Svastara

Post od Astrodome »

Pozdrav svima!

Da nisam iz Srbije, pregledom navedenih referenci na Radimpex-ovoj stranici mogao bi da zakljucim da Radimpexovi programi iskljucivo koriste samo u inostranstvu posto referentni objekti iz Srbije kao da nisu ni prisutni, sem retkih izuzetaka.

Misljenja sam da bi trebalo mozda reference razdvojiti na inostrane i na nase objekte. Dali se slazete? Milsim da i mi imamo dosta projekata/objekata koje su projektovani sa Radimpex-ovim programima i da bi firme koje imaju licencirane programe mogli da prosled spisak svojih projekata iz kojih bi Radimpex team sacinio novi spisak u referenci.

Isto tako misljenja sam da bi trebalo da se postavi spisak pravnih i fizickih lica koji legalno poseduju Radimpex-ove programe jer dosta puta se srecemo sa nelegalnim Tower -om 4 i Armcad2000 koji se koristi - treba da budemo LEGALNI.

Kraj, za sada.
b.milan
Site Admin
Postovi: 2148
Pridružio se: Čet Jun 01, 2006 5:53 pm
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od b.milan »

Što jes', jes'.

Ova referenc lista potiče iz prošlog milenijuma :lol: , i prosto je iskopirana sa našeg starog sajta iz 2000. godine. Odnosi se na programe Tower 3 i 4, odnosno programe Planet i PanelPro.

Da bi smo napravili novu referenc listu objekata u čijem je projektovanju korišćen naš softver moramo organizovati i sprovesti anketu među korisnicima.

Što se tiče objavljivanja spiska korisnika programa - to bi nam verovatno napravilo još jednu obavezu. Ali, ideja da na našem sajtu budu objavljena lista leganih korisnika a u cilju diskreditivanja onih drugih, nije loša - štaviše.

Na web-sajtu našeg predstavnika u Hrvatskoj, postoji spisak tamošnjih korisnika.

Uskoro ćemo na dnevni red staviti i izradu nove web prezentacije (ova sadašnja je jako skromna i tehnički prilično primitivna) pa ćemo moći da razmišljamo i o ovome što ste predložili.
Astrodome
Postovi: 304
Pridružio se: Sre Maj 31, 2006 7:58 pm
Lokacija: Bačka Topola

Post od Astrodome »

Pozdrav!

Ako vec planirate da napravite novi sajt, bilo bi pozeljno da vam sajt pocinje na nasem jeziku, da ne moramo uvek klikcati na link srpski, ili nek se moze birati podesavanje pod kojim jezikom korisnik hoce da otvara stranicu kao npr. na Google-u gde se podesavanja cuvaju u kolacicima.

Mada meni licno ne smeta engleski jezik, potpuno razumem, ali cini mi se da bi ipak trebalo da bude pocetna stranica na srpskom. Ako neko iz inostranstva ukuca www.radimpex.co.yu verovatno nece se buniti ako se stranica ucitava na srpskom jer mislim da mu je to logicno i odmah ce traziti link za EN verziju. Ja ako ukucam neku adresu koja se zavrsava sa **.de ne ocekujem englesku stranicu i odmah trazim link na EN ako postoji i to je normalno. Slazete li se?

Pozdrav!
Odgovori