Prikaz entiteta
Objavljena: Sre Dec 23, 2009 9:03 am
Pozdrav svima!
Da li je moguce negdje (nekako) u postavkama programa ArmCAD2005 podesiti "debljinu linija" i "zaobljenost" tako da prilikom kreiranja nove pozicije debljina i zaobljenost iste budu prikazane /uključene!?
Vremenski je "nezahvalno" crtati nove pozicije pa naknadno pokretati naredbu "Prikaz entiteta"!
Unaprijed zahvaljujem!
Da li je moguce negdje (nekako) u postavkama programa ArmCAD2005 podesiti "debljinu linija" i "zaobljenost" tako da prilikom kreiranja nove pozicije debljina i zaobljenost iste budu prikazane /uključene!?
Vremenski je "nezahvalno" crtati nove pozicije pa naknadno pokretati naredbu "Prikaz entiteta"!
Unaprijed zahvaljujem!