problem-zbirna rekapitulacija!

Odgovori
bdrazen
Postovi: 19
Pridružio se: Sub Dec 15, 2007 3:17 pm
Lokacija: Novi Sad-Brcko

problem-zbirna rekapitulacija!

Post od bdrazen »

Pozdrav.
Radi se o sledecem: kada uradim zbirnu rekapitulaciju za ploce, u ovom slucaju 4 kom( Tem. pl. + 3 etaze,nebitno koliko ih je bilo) u izvjestaju za mreze npr. Q-335(cijele table) mi prikaze da ih ima duplo manje nego kad uradim za svaku plocu izvjestaj posebno pa rucno saberem. Npr. zbirnom rekapitulacijom sam dobio da je potrebno 142 kom. dok sabirajuci za svaku plocu posebno ima 256 komada tabli,sto je poprilicna razlika.
U cemu je problem?.Jeli moguce da su neke mreze iskljucene iz zbirne rekapitulacije, i kako se to desilo i na kraju krajeva kako eliminisati probl.
Posto imam i sipki u izvjestaju za zbirnu rekapitulaciju,predpostavljam da se isto desilo i sa njim .nisam stigao da provjerim,zato sto sam iznad sebe imao provalu bijesa od strane sefa :cry:.
Problem mi je to ogroman zato sto je dovelo u pitanje sav moj dosadasnji rad i malte ne ocekuje se od mene da ubuduce brojim table pjeske-rucno u 21. vijeku!
Pomoc.S.O.S.Hilfe!
Inace radim u ArmCad-u 2005 build 1505,pod pokroviteljstvoma ACad-a2006
b.milan
Site Admin
Postovi: 2148
Pridružio se: Čet Jun 01, 2006 5:53 pm
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od b.milan »

U verziji ArmCAD-a 2005 (Build 1712 od 04.07.2006) ispravljen je problem sa rekapitulacijom mreza.

Preuzmite najnoviju verziju programa (sada je to Build 1730 od 26.06.2008) i probajte sa njom. Ako se problem i dalje javlja molim da nas kontaktirate (email-om ili telefonom) kako bi smo istrazili u cemu je stvar.

Pozdrav.
bdrazen
Postovi: 19
Pridružio se: Sub Dec 15, 2007 3:17 pm
Lokacija: Novi Sad-Brcko

Post od bdrazen »

kako da preuzmem? sa daunload sekcije? ne razumijem!
b.milan
Site Admin
Postovi: 2148
Pridružio se: Čet Jun 01, 2006 5:53 pm
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od b.milan »

Da.

Idite na nas sajt - http://www.radimpex.rs, izaberite ArmCAD, pa onda Download.

Na tom mestu se nalaze linkovi za preuzimanje programa, uputstvo, lekcije za ucenje, demo program, cenovnik...


Kada preuzmete (odnosno izvrsite download), arhivu raspakujte u neki prazan direktorijum. Tu cete tada imati "setup.exe" koji treba da pokrenete da bi ste instalirali program.
Odgovori