WIZARDI

Odgovori
Bax
Postovi: 8
Pridružio se: Ned Maj 28, 2006 11:41 am

WIZARDI

Post od Bax »

Pozdra.
Imam problem kod modula wizarda za stubove i zidna platna jednostavno receno ne funkcionisu, kad zvrsim sa odabirom armature i nacinom armiranja na kraju dobijam crtez kao da sam crtao u Auto CAD_u, nemoze se editovati itd.
Pitanje dali planirate da prosirite broji wizard modula i kada je zaocekivati da postojeci za stubove i zidove budu stvarno operativni.
b.milan
Site Admin
Postovi: 2148
Pridružio se: Čet Jun 01, 2006 5:53 pm
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od b.milan »

Tačno je da wizardi za stubove i zidove po funkcionalnosti odudaraju od koncepcije programa ArmCAD 2005. Ovi wizardi i nisu bili planirani, i deluju kao da ih nismo mi planirali. Ova dva wizarda su na "jedvite jade" ubačena u ArmCAD a po svoj logici bi trebali da budu u obliku neke Excel-tabele.

Ovi wizardi su i nastali na osnovu Excel tabele, na insistiranje naših partnera , distributera i korisnika u Bugarskoj. Mi smo te wizarde "odradili" to je to.

Suština je u tome da ti wizardi treba da prikazu tabelu sa armaturom u zidovima / stubovima. Uz tabelu se iscrtava šematski prikaz - legenda koja bi trebalo da objašnjava kako se postavljaju šipke. Taj šematski prikaz je - šematski prikaz. Naravno, dobija se i specifikacija. Eto to je moje iskreno objasnjenje ovih čudnih wizarda. Da li ćemo ih unapređivati - da ali ne uskoro - sada radimo na Toweru 6 a drugi programi se sada samo održavaju.
Odgovori