Greska 1403

Odgovori
Avatar
markom
Postovi: 32
Pridružio se: Uto Avg 08, 2006 12:40 pm
Lokacija: Moskva
Kontakt:

Greska 1403

Post od markom »

Postovani,

pri instalaciji ArmCADa 2005UE sa AutoCAD-om 2008 javlja mi se problem pri startovanju programa

Pojavi se prozorcic:

Instalacija za tekuceg korisnika ne moze da se obavi.
Greska : 1403
Razlog: 2
Lokacija: 0


Da li neko zna u cemu je stvar?
b.milan
Site Admin
Postovi: 2148
Pridružio se: Čet Jun 01, 2006 5:53 pm
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od b.milan »

Pretpostavljam da je pri instalaciji AutoCAD-a 2008 izabrano da se izvrsi i migracija profila iz neke od prethodnih verzija AutoCAD-a (u kojem je vec bila instalisan ArmCAD) Pretpostavljam da je to izazvalo problem prilikom instalacije.

Uz instalaciju programa ArmCAD 2005UE dolazi i jedan PDF fajl (drugi je na engleskom) - cini mi se da se zove "problem sa instalacijom..." ili tako nekako. Tu mozete pronaci nacin za resvanje ovog problema.

Ukoliko Vam to ne pomogne ili vam se opisana procedura ucini previse komplikovanom, molimo Vas da nam se javite telefonom pa cemo problem resiti tim putem.
Avatar
markom
Postovi: 32
Pridružio se: Uto Avg 08, 2006 12:40 pm
Lokacija: Moskva
Kontakt:

Post od markom »

Vasa pretpostavka je tacna. U fajlu se prica o prelasku sa 2006 na 2007 i datotekama sa imenom A4****. Ovde tih fajlova nije ni bilo. Kod mene je bio slucaj prelaska sa verzije 2007 na verziju 2008.

Problem je resen reinstalacijom ArmCADa i AutoCADa, sad sa izborom bez migriranja profila.

U svakom slucaju hvala na ideji koja je pomogla. Mogli bi da dodate u PDFu da ovaj problem moze da se desi i pri prelasku sa 2007 na 2008
Odgovori