ArmCad 2005 A13 x64 i AutoCad 2014

Odgovori
tprgin
Postovi: 4
Pridružio se: Sub Dec 28, 2013 4:36 pm

ArmCad 2005 A13 x64 i AutoCad 2014

Post od tprgin »

Imao bih pitanje jedno vezano za pokretanje ArmCad-a na AutoCad-u 2014 !! Kao prvo, kod MetalStudia x64.A13 sve radi normalno, instalacija, pokretanje,......, sve ok (Radi se o pojedinacnoj instalacij)!! Kod ArmCad-a je druga stvar ( Mrezna instalacija - instalacija 64-bitnog sa 32-bitnog racunala, kao sto je navedeno u uputama za takvu instalaciju, instalacija ok ), nakon instalacije sve ok ( Provedena i ponovna instalacija AutoCad-a zbog prvotne instalacije MetalStudia, dakle, radi se o potpuno cistoj instalaciji AutoCada 2014 - bez MetalStudia - koji je izmeduostalog normalno radio i nakon instalcaije ArmCad-a) ali kad se pokrene ArmCad sve dobro do trenutka kada AutoCad treba ucitati ArmCad-ove cui fileo-ve, dakle cak me upita i za mjerilo, a nakon toga se javljaju obavijesti "Customization file load failed. File not found: _cuiload" i nakon toga "Unable to load customization file: c:\program files\autodesk\applicationplugins\sbd4.bundle\contents\aalsbin\en-US\AliasConcept.cuix That Customization Group name already exists." i nakon toga se ukljuci AutoCad bez ArmCad-a, rucno sam pokusao ucitati cui od ArmCad-a, ali nista od toga ( Postoji ARMCAD4 cui file kod kojega su sve naredbe i ikonice ali AutoCad na da implementaciju njih u sam program ) !! Puno hvala na pomoci, nadam se da nisam bio preopsiran :-)

Pozdrav !!
tprgin
Postovi: 4
Pridružio se: Sub Dec 28, 2013 4:36 pm

Re: ArmCad 2005 A13 x64 i AutoCad 2014

Post od tprgin »

Puno hvala korisniku dragolaj na rješenju, dakle, sasvim jednostavno rješenje na ovako opširno pitanje. ArmCad.exe - Run as administrator i to je to, nakon mučenja pola dana ovako jednostvno rješenje :-) !!
Odgovori