podesavanje specifikacije

Odgovori
SENAD
Postovi: 26
Pridružio se: Pon Okt 16, 2006 1:04 am

podesavanje specifikacije

Post od SENAD »

DA LI POSTOJI NAČIN PROMJENE BOJE LINIJE OSNOVNE TABELE U SPECIFIKACIJI
POZDRAV
SENAD
Postovi: 26
Pridružio se: Pon Okt 16, 2006 1:04 am

Post od SENAD »

ZNAM DA SE TO MOZE URADITI U AUTO CADU, ALI MOJE PITANJE SE ODNOSI NA SETOVANJE U ARM CADU.KADA EXPORTUJEM SPECIFIKACIJU NA CRTEZ LINIJA TABELE JE BIJELA STO MENI NE ODGOVARA ZBOG PRINTANJA.SADA PROMJENU BOJE RADIM U AUTO CADU STO TRAZI ODREDENO VRIJEME.ZBOG TOGA SAM I POSTAVIO PITANJE DA LI SE BOJA MOZE PROMIJENITI DIREKTNO U ARM CADU.
SRDACAN POZDRAV
b.milan
Site Admin
Postovi: 2148
Pridružio se: Čet Jun 01, 2006 5:53 pm
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od b.milan »

Izvinjavam se zbog kasnjenja odgovora, ovih nekoliko dana firma zbog praznika nije radila a ja nisam hteo da napamet dajem odgovor - nisam bio siguran pa sam morao da proverim cinjenicno stanje.

Nazalost, nije ostavljena mogucnost korisniku da podesava boju linija sa kojom ce se iscrtavati tablice specifikacije i rekapitulacije kada se eksportuju na crtez. Tacno je da je ta mogucnost bila predvidjena i cak stavise, i jeste izvedena, ali u dijalogu za podesavanje boja, iz nekog razloga, nije postavljeno dugme za izbor boja za taj "property". Ovako, ostalo je da je boja je uvek fiksirana na boju broj 7 (crno/bela).

S obzirom da je 99% posla u vezi ovoga vec uradjeno, najverovatnije ce vec u sledecoj verziji biti i osposobljeno.
Odgovori