ArmCAD 2005 i AutoCAD 2012?

Odgovori
Dipling
Postovi: 25
Pridružio se: Čet Maj 26, 2011 7:59 am

ArmCAD 2005 i AutoCAD 2012?

Post od Dipling »

Pozdrav!

Zanima me da li je ArmCAD radi na posljednjoj verziji AutoCAD-a 2012? Postoje varijante da kupimo mrežnu verziju ili LT verziju, pa me interesuje da li one u potpunosti podržavaju ArmCAD? U opisu AutoCAD-a 2012 LT stoji da ne podržava nikakve aplikacije... Ukoliko nije moguć rad u 2012 opet me zanima kako ArmCAD funkcioniše na AutoCAD 2011 u spomenute dvije varijante.

HVALA!!!
b.milan
Site Admin
Postovi: 2148
Pridružio se: Čet Jun 01, 2006 5:53 pm
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: ArmCAD 2005 i AutoCAD 2012?

Post od b.milan »

ArmCAD moze da radi sa aktuelnim verzijama AutoCAD-a - pocev od 2004 pa sve do 2012.
Dakle, ArmCAD radi i pod AutoCAD-om 2012.
ArmCAD ne radi ni pod jednom LT verzijom AutoCAD-a.
LT verzije AutoCAD-a nemaju mogucnost izvrsavanja bilo kakvih aplikacija.
RADIMPEX SOFTWARE TEAM
Dipling
Postovi: 25
Pridružio se: Čet Maj 26, 2011 7:59 am

Re: ArmCAD 2005 i AutoCAD 2012?

Post od Dipling »

Pretpostavljam da ArmCAD nema problema sa "višim" verzijama AutoCADA, kao na primjer Civil 3D ili Architecture?

Hvala!
b.milan
Site Admin
Postovi: 2148
Pridružio se: Čet Jun 01, 2006 5:53 pm
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: ArmCAD 2005 i AutoCAD 2012?

Post od b.milan »

Koliko mi znamo, nekih sitnih razlika u ponasanju programa ArmCAD na razlicitim verzijama programa AutoCAD postoje ali te su razlike jako male, prakticno nebitne i sa stanovista upotrebe programa - zanemarive.

Samo da napomenem da nije potpuno identican kod medju verzijama ArmCAD-a za odredjene verziije AutoCAD-a. Ponegde smo morali da menjamo kod kako bi smo dobili ponasanje isto ili slicno kao u prethodnoj verziji (ili da menjamo kod zato sto nesto sto je radilo u prethodnoj verziji u novijoj verziji nije htelo da proradi na stari nacin).

Sve u svemu program bi trebao da podjednako funkcionise na svim verzijama AutoCAD-a.
RADIMPEX SOFTWARE TEAM
Odgovori