Armcad - uređivanje izvještaja

Odgovori
Sioux
Postovi: 2
Pridružio se: Čet Okt 20, 2011 10:11 am

Armcad - uređivanje izvještaja

Post od Sioux »

Muku mučim već neko vrijeme s ovime, pa da pitam tu jel ima riješenje.
naime kod uređivanja izvještaja, htio bi da mi automatski bolda (zadeblja) naziv tabele u tablici specifikacija, i da mi ime nacrta poveća na veći font i bolda. Ovako moram svaki eksportirani iskaz u wordu još dodatno editirat.

Vjerojatno se to većini ne čini kao bitna stavka, ali meni izvještaj u tom obliku odmah izgleda puno ljepše.

i još jedno pitanje, kod izvještaja, kartica Jahači, ne mogu skužiti kako funkcionira? Inače crtamo jahače i 3d, pa ih nekako postavimo u prostoru da u izvještaju izgledaju kao da su u izometriji, to i nije tako loše, al možda ova kartica sa jahačima može olakšati taj naš proces?
b.milan
Site Admin
Postovi: 2148
Pridružio se: Čet Jun 01, 2006 5:53 pm
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Armcad - uređivanje izvještaja

Post od b.milan »

Za sada, zasebno podesavanje karakteristika fonta za naslov, podnaslov i ostale tekstove nije omoguceno.
Predlog je koristan i zabelezili smo ga.

Kartica "jahaci" (podupiraci), je namenjena za definisanje i prikazivanje proizvoljne tablice sa proizvoljnim sadrzajem.
Sadrzaj te tablice ni na koji nacin nije vezan sa sadrzajem crteza.
Jednostavno, ako imate potrebu da na kraju specifikacije dodate neku tablicu - mozete je definisati u kartici "podupiraci".
Pri tome, omoguceno je pamcenje kako formata tablice tako i njenog sadrzaja u konfiguracijama (tipska tablica i tipski sadrzaj).
RADIMPEX SOFTWARE TEAM
Sioux
Postovi: 2
Pridružio se: Čet Okt 20, 2011 10:11 am

Re: Armcad - uređivanje izvještaja

Post od Sioux »

Zahvaljujem.
Odgovori