ArmCAD6

Odgovori
DGI
Postovi: 47
Pridružio se: Sre Okt 14, 2009 11:55 am

ArmCAD6

Post od DGI »

Postovani,

Dali moze pomoci oko Armcad6.
Radi se o sledecem: Armcad2005 kad sam imao prethodno instaliram kompletno je radio kao sto treba na Autocad, odnosno opcije tracking su funkcionirale i sa elementima od Armcad-a.
Dok sada sa Armcad6, nikako mi ne rade ove opcije kao sto je orto tracking, polar tracking i sl, sa crtackim elementima iz Armcada, a ince sa izvornim elementima od autocad 16 rade?
Dali ima neki trik koji neznam aktivirati na autocad ?
b.milan
Site Admin
Postovi: 2141
Pridružio se: Čet Jun 01, 2006 5:53 pm
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: ArmCAD6

Post od b.milan »

Koliko je nama poznato a i koliko smo sada u jednom kratkom testu ispitali, ponašanje u ArmCAD-u 6 i ponašanje u ArmCAD-u 2005 su potpuno jednaka.

Nismo baš ni sigurni da smo razumeli šta treba da uporedimo jer u AutoCAD-u postoji mnogo toga što se vodi pod "tracking".
Možete li nam dati malo više informacija a bilo bi dobro kada bi ste nam putem e-maila poslali neku sliku koja bi to ilustrovala.
RADIMPEX SOFTWARE TEAM
DGI
Postovi: 47
Pridružio se: Sre Okt 14, 2009 11:55 am

Re: ArmCAD6

Post od DGI »

Postovani,

Izvinjavam se ukoliko nisam dobro objasnio pitanje.
Evo slike, konkretno na sta mislim.
Znacti tracking od elementata koje se crtaju u armcad, znaci sipke i sl. ne radi tracking.
Pozz
Slika
Slika
b.milan
Site Admin
Postovi: 2141
Pridružio se: Čet Jun 01, 2006 5:53 pm
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: ArmCAD6

Post od b.milan »

Koliko možemo da razumemo ove slike - radi se o nepostojanju "Extension" tracking-a za ArmCAD-ove entitete.
Koliko je nama poznato, "Extension" tracking ArmCAD-ovih entiteta nije postojao ni u ArmCAD-u 2005 (sada smo to ponovo ispitali na ArmCAD 2005 A10 i A13)
Iz naše arhive saznajemo da smo istraživali tu pojavu ali da funkcionalnost "Extension" tracking-a nije bilo moguće uvesti (u tom pogledu originalni AutoCAD-ovi entiteti su privilegovani u odnosu na neoriginalne)
RADIMPEX SOFTWARE TEAM
Odgovori