Tower na w10

Odgovori
mambole987
Postovi: 4
Pridružio se: Sub Mar 24, 2012 7:30 pm

Tower na w10

Post od mambole987 »

Znam da je nelegalno koristiti crackovanu verziju, ali za studentske potrebe, da li postoji crackovan tower 7 za windows 10 64bit?
Na predmetima na kojima sam angažovan imamo potrebe za towerom koji će raditi na windowsu 10. Veliki broj studenata radi grafičke i diplomske radove, a tower im je osnovni alat. Demo verzija, zbog ograničenja broja čvorova i izostanka dimenzionisanja, na zadovoljava naše potrebe.
Hvala
b.milan
Site Admin
Postovi: 2148
Pridružio se: Čet Jun 01, 2006 5:53 pm
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Tower na w10

Post od b.milan »

Studentima završnih godina građevinskih fakulteta koji rade diplomski, sintezni ili master rad, Radimpex Software omogućava besplatno korišćenje programa Tower 7, ArmCAD 6 i Metal Studio.
Radi se o korišćenju punih verzija programa, bez ikakvih ograničenja u funkcionalnosti.

U pitanju su vremenski ograničene (4-6 meseci) i nekomercijalne licence (programi se ne smeju koristiti u komercijalne svrhe).

Ovde je link do članka na našem forumu gde smo objavili vest o licencama za studente:

viewtopic.php?f=17&t=1914#p7160

Izdavanje licenci studentima je veoma jednostavno - pošaljete nam e-mail, od nas dobijete uputstvo i kada na osnovu tog uputstva nama pošaljete popunjen zahtev, mi izdajemo instalacioni broj i omogućavamo rad.
RADIMPEX SOFTWARE TEAM
Odgovori