pitanje u vezi vijaka

Odgovori
necko77
Postovi: 3
Pridružio se: Pon Jun 27, 2011 7:40 am

pitanje u vezi vijaka

Post od necko77 »

Imam slijedeci problem, tek sam poceo da crtam u metal studio i imam jedan mali problem

KAd sam crtao vijke na ploci (pogledajte sliku) nisam nikako mogao da skontam kako da ih nacrtam tako da ih mogu iskotirati jenom kotom da pise ukupan broj vijaka a ne ovako kako je kod mene, imam 8 + 6 umjesto 14
Nisam znao da nacrtam vijke iz prve nego sam 2 puta pozivao naredbu za postavljanje vijaka i prvo sam postavio ovi 6 pa onda drugih 8 tako da imam problem sa kotiranjem, Radim u ovom programu 4 dana pa ako moze ko da mi pomogne ?

http://imageshack.us/photo/my-images/89/capturemi.jpg/

Asimetricni su mi vijci pa nisam nikako mogao drugacije da postavim nego iz dva puta

Hvala
necko77
Postovi: 3
Pridružio se: Pon Jun 27, 2011 7:40 am

Re: pitanje u vezi vijaka

Post od necko77 »

Da li developeri mogu da mi pomognu ????
Trebam li Vas nazvati radi support-a ?

Nedzad Imamović
GiT Tuzla
b.milan
Site Admin
Postovi: 2141
Pridružio se: Čet Jun 01, 2006 5:53 pm
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: pitanje u vezi vijaka

Post od b.milan »

Za sva pitanja koja zahtevaju hitan odgovor najbolje je da nam se obratite putem e-maila.
Kao sto je to mnogo puta napisano - nas e-mail se nadgleda prilicno redovno i odgovor se dobija za otprilike par sati, a nekada i krace.
Ako je problem jos hitniji onda nas mozete nazvati telefonom a pri tome ce najverovatnije biti potrebno da nam posaljete i e-mail sa modelom ili slikom (jer slika govori vise od 1000 reci)

Forum se nadgleda nesto redje - od svih kanala za pruzanje podrske korisnicima, forum ima najmanji prioritet.

Dakle, odgovor na vase pitanje je - sa slike se bas jasno ne vidi sema postavljanja zavrtnjeva ali cini mi se da ste mogli ne bas tesko, da napravite jednu jedinu seriju zavrtnjeva umesto ove dve.
Iako je raspored zavrtnjeva nesimetrican, imate mogucnist definisanja proizvoljnih razmaka medju redovima i kolonama zavrtnjeva. Takodje, zadavanjem dvostruko veceg broja zavrtnjeva u jednom redu (ili koloni) od stvarnog broja zavrtnjeva mozete dobiti cik-cak raspored zavrtnjeva - ne morate postavljati zavrtanj na mestu svakog krstica.


Slika


Da li ce se u jednom cvoru naci rupa i zavrtanj, samo rupa ili nista, birate u dijalogu izborom odgovarajuceg polja u grupi "Rupa"


Druga mogucnost (koju samo navodim kao mogucnost inace nema potrebe da se upotrebljava u ovom slucaju) je da iskoristite "proizvoljnu kotu" i u njoj da napisete sta god zelite.
RADIMPEX SOFTWARE TEAM
necko77
Postovi: 3
Pridružio se: Pon Jun 27, 2011 7:40 am

Re: pitanje u vezi vijaka

Post od necko77 »

Hvala Vam puno na vašem odgovoru i na ostalim informacijama jer nisam bio upoznat sa istim !

Pozdrav



Nedžad Imamović dia
Odgovori