Metal Studia

Odgovori
Pro
Postovi: 40
Pridružio se: Sre Feb 20, 2008 11:39 pm

Metal Studia

Post od Pro »

Dali će pre N.Godine biti objavljen novi build Metal Studia.
b.milan
Site Admin
Postovi: 2150
Pridružio se: Čet Jun 01, 2006 5:53 pm
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od b.milan »

Trenutno pripremamo jednu "Beta" verziju koju cemo isporuciti samo odredjenom broju ljudi pre Nove godine.

Izmena i novina u programu ima toliko mnogo da ga jednostavno ne mozemo stici propisno istestirati. Mi tradicionalno na samom pocetku svake Nove godine idemo na kolektivni godisnji odmor (ove godine to pada od 01 do 16 januara 2011) i ne mislimo da bi bilo uputno da tik pred odmor objavljujemo novu verziju.

Razlog za to je ocigledan a to je da u slucaju bilo kakvih problema koji se mogu eventualno pojaviti, mi ne mozemo brzo reagovati i resiti novonastali problem.

Za vreme naseg odmora odredjena vrsta dezurstva ce biti organizovana ali nece se raditi ni razvoj ni testiranje.

Nova verzija programa Metal Studio bi trebala da se pojavi do kraja januara 2011, zajedno sa njom ce izaci i novi Build Tower-a u kojem ce biti omogucen puni 3D eksport u Metal Studio.
RADIMPEX SOFTWARE TEAM
thenightrider
Postovi: 161
Pridružio se: Pet Avg 25, 2006 4:39 pm
Lokacija: HRVATSKA

Post od thenightrider »

b.milan wrote: Nova verzija programa Metal Studio bi trebala da se pojavi do kraja januara 2011, zajedno sa njom ce izaci i novi Build Tower-a u kojem ce biti omogucen puni 3D eksport u Metal Studio.
Mi planiramo ovih dana kupiti licencu Metal Studia pa me zanima da li ćemo moći kasnije dobiti novu verziju programa uz neku manju nadoplatu (razliku u cijeni ili sl.), obzirom da je to svega mjesec dana razlike do izlaska nove verzije?!
statik
Postovi: 54
Pridružio se: Pon Okt 26, 2009 6:30 pm

Post od statik »

thenightrider wrote:
b.milan wrote: Nova verzija programa Metal Studio bi trebala da se pojavi do kraja januara 2011, zajedno sa njom ce izaci i novi Build Tower-a u kojem ce biti omogucen puni 3D eksport u Metal Studio.
Mi planiramo ovih dana kupiti licencu Metal Studia pa me zanima da li ćemo moći kasnije dobiti novu verziju programa uz neku manju nadoplatu (razliku u cijeni ili sl.), obzirom da je to svega mjesec dana razlike do izlaska nove verzije?!
Nije mi jasno zasto biste vrsili bilo kakvu doplatu.
Da li se radi o novom programu ili novom Build-u?
b.milan
Site Admin
Postovi: 2150
Pridružio se: Čet Jun 01, 2006 5:53 pm
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od b.milan »

Pogresno sam se izrazio ("verzija").

Naravno da se radi o novom Build-u programa Metal Studio a kao sto se zna, nove Build-ove programa korisnici mogu slobodno i besplatno preuzimati.

Rad na unapredjenju programa Metal Studio jos uvek nije zavrsen, i u sklopu ove prve verzije jos dosta toga imamo u planu da ugradimo. To cemo uraditi u nekoliko etapa, u narednih nekoliko meseci.

Posle toga teziste naseg rada bice prebaceno na dalji razvoj ArmCAD-a i Tower-a i njihove nove verzije.

Rad na novoj verziji nekog programa je dugotrajan proces a izmene treba da su dubinske, sustinske i mnogobrojne, i treba da predstavljaju veliko unapredjenje programa. Tako je Tower 6 sveobuhvatno unapredjenje programa Tower 5, a takodje i ArmCAD 2005 je doneo ogromna unapredjenja u odnosu na ArmCAD 2000.


Za vreme kada budemo okrenuti ArmCAD-u i Tower-u, Metal Studio ce biti u stadijumu redovnog odrzavanja i servisiranja, sto znaci povremenu pojavu novih Build-ova.
RADIMPEX SOFTWARE TEAM
Pro
Postovi: 40
Pridružio se: Sre Feb 20, 2008 11:39 pm

Novi Bulid MS?

Post od Pro »

Dali će biti objavljen novi build MS do karaja ovog meseca, kao što je ranije najavljeno?
b.milan
Site Admin
Postovi: 2150
Pridružio se: Čet Jun 01, 2006 5:53 pm
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od b.milan »

Mi se svim snagama trudimo da u roku kojeg smo planirali zavrsimo testiranje novog Build-a. Ako i bude bilo kasnjenja, ono nece biti vece od nekoliko dana.
RADIMPEX SOFTWARE TEAM
Pro
Postovi: 40
Pridružio se: Sre Feb 20, 2008 11:39 pm

Post od Pro »

b.milan wrote:Trenutno pripremamo jednu "Beta" verziju.
Izmena i novina u programu ima toliko mnogo da ga jednostavno ne mozemo stici propisno istestirati.
Dali je objavljeni bulid od pre nekoliko dana najavljena "Beta" verzija?
b.milan
Site Admin
Postovi: 2150
Pridružio se: Čet Jun 01, 2006 5:53 pm
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od b.milan »

Pro wrote:
b.milan wrote:Trenutno pripremamo jednu "Beta" verziju.
Izmena i novina u programu ima toliko mnogo da ga jednostavno ne mozemo stici propisno istestirati.
Dali je objavljeni bulid od pre nekoliko dana najavljena "Beta" verzija?

Malo bih vas ispravio u citatu jer sam sredinom decembra napisao sledece:
Trenutno pripremamo jednu "Beta" verziju koju cemo isporuciti samo odredjenom broju ljudi pre Nove godine.
...itd...


Ono sto objavimo na sajtu je regularna verzija. Beta verzije su interne verzije koje ponekad dajemo odredjenom krugu ljudi na uvid.
RADIMPEX SOFTWARE TEAM
Odgovori