HITNO!!!!

Odgovori
drajo59
Postovi: 2
Pridružio se: Sub Nov 18, 2006 8:43 am
Lokacija: OBRENOVAC

HITNO!!!!

Post od drajo59 »

Potrebna nam je hitna pomoc (kratak kurs) za Tower 5, uz novcanu nadoknadu - ako mozete ostavite telefon na nas mail ili se javite na telefone 011/87-24-398 011/87-24-863 od 15h 063/15-15-420 036/305-567. Hvala!
Vranješ
Postovi: 121
Pridružio se: Pet Sep 08, 2006 1:26 am

Re: HITNO!!!!

Post od Vranješ »

drajo59 wrote:Potrebna nam je hitna pomoc (kratak kurs) za Tower 5, uz novcanu nadoknadu - ako mozete ostavite telefon na nas mail ili se javite na telefone 011/87-24-398 011/87-24-863 od 15h 063/15-15-420 036/305-567. Hvala!
TOWER ne radi ništa sam...nadam se da je ovo jasno. :)
TOWER je samo super-odličan alat . ;)
Ova moja primjedba je posljedica nečega što upravo radim...netko je zafurao projekat jer je mislio da TOWER radi sve...čak da skuva ikafu.;)
Daleko od toga, mislim, od kuvanja kafe...:D
Vranješ
Postovi: 121
Pridružio se: Pet Sep 08, 2006 1:26 am

Post od Vranješ »

Ispričavam se jer sam bio malo sarkastičan u prethodnom postu.
Htio bih samo upozoriti mlađe kolege (naglašavam ovo "mlađe" ;)) , da je TOWER samo izvrsno računsko oruđe, kojeg smo dobili zahvaljujući inventivnim kolegama sa RADIMPEX-a.
Onaj tko misli da ne bi i sam znao " pješke" izračunati što računa s TOWER-om, neka malo ipak razmisli...prije upotrebe.
Prije upotrebe treba dobro promućkati...svojom glavom. :D
TOWER nije program tipa WORD, ili slično...
Preporučam uporabu step by step...ne treba nikud žuriti, i najmanje su vam potrebne brze instrukcije. Uzmite si vrijeme za spoznavanje mogućnosti ovog izvrsnog računarskog alata.
Sve raezultate (za početak) provjerite nekom od svojih quick metoda...
Ispričavam se još jednom zbog nediplomatičnosti...a, vjerujte, znam o čemu pričam.

Pozdrav svim ljubiteljima programa TOWER.

Vranješ
Astrodome
Postovi: 304
Pridružio se: Sre Maj 31, 2006 7:58 pm
Lokacija: Bačka Topola

Post od Astrodome »

Vranješ wrote:...a, vjerujte, znam o čemu pričam.
Vranješ

:D Setio sam se jedne stare serije na nasim TV kanalima - Sledge Hammer. I on je imao veoma dobru alatku - pistolj svoj i na svakom pocetku filma je rekao:

"Trust me, I knows what I'm doing" :D

Salu na stranu. Slazem se sa kolegom. Tower je alat koji treba koristiti ali uvek treba da se rezultati nekako kontrolisu ili samo pogleda dali lici na ono sto smo ocekivali npr. momentni diagrami kakvi su. Dosta proracuna sam vec uradio u Toweru i ponekad nije lako iznalaziti odgovarajuci proracunski model koji realno odslikava ponasanje stvarne konstrukcije. Mogucnost za modeliranje daje Tower ali potrebno je imati iskustva za rad sa njim. Sada nisam mislio na modele tipa qL^2/8 i PL/4. :P

Naravno, nije lako uciti iz uputstva, ponekad potrebna je i necija pomoc da se nesto pokaze na licu mesta.


Pozdrav!
filip
Postovi: 29
Pridružio se: Sre Jun 14, 2006 6:46 pm

Post od filip »

Nemojte tako ljudi: u početku dobro dođe pomoć da se otkače problemi koji su nama koji dugo radimo jednostavno rešivi.
Ja sam toliko puta potrošio dane na banalnim detaljima.
A tržište je surovo i izreka da vreme je novac dobija svoje puno značenje.
Zato, ko je blizu (ja, na žalost, nisam), priskočite u pomoć ljudima. Da se mene pita - bez naknade.
b.milan
Site Admin
Postovi: 2148
Pridružio se: Čet Jun 01, 2006 5:53 pm
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od b.milan »

Moram i ja da se umešam u ovu diskusiju, s obzirom da sam lično upoznat sa slučajem.

Kolega drajo59 je samo želeo da, uz novčanu nadoknadu, angažuje nekoga ko dobro vlada programom Tower 5 da bi sebi olakšao i ubrzao proces savladavanja rada sa programom. Ovaj kolega je nedavno kupio program i do sada nije radio sa njim.

Kolega drajo59 se prvo obratio nama - Radimpex-u, a s obzirom da mi takvu uslugu ne možemo da pružimo, predložili smo mu da na ovom forumu objavi oglas.

Znači, ako neko misli da ima dovoljan nivo znanja da bi mogao da ga prenese, i naravno ako taj neko to želi, neka se javi na oglas. Mislim da bi studenti - diplomci, koji su koristili program za izradu diplomskog rada (a ima ih dosta) bili sasvim adekvatni.
Odgovori