dva towera sa razlicitim licencama na jedan kompjuter? moze

Odgovori
bdrazen
Postovi: 19
Pridružio se: Sub Dec 15, 2007 3:17 pm
Lokacija: Novi Sad-Brcko

dva towera sa razlicitim licencama na jedan kompjuter? moze

Post od bdrazen »

stvar je u sledecem greskom sam instalirao tower i armcad na kompjuter koji je vec imao to instalirano.smatrajte tu gresku kao nepromisljenu,nisam video,pomanjkanje informacija ili sta vec.Oba programa su lincenciran i imaju svoje razlicite haspove 2*2=4 HASP kljuca. izveo sam instalaciju preko vec instaliranih prgrama, ali kad sam vidjeo o cemu je rijec da postoje vec t a cad, deinstalirao sam.sve. i obrisao radimpex folder iz program fajlsa.zato sto me pri instalaciji novih prog. pitao da li zelim da zadrzim postojece konfig fajlove,ja sam na to kliknuo na da.
i sta se desava pri novoj instalaciji t a acad-a prikazuje mi poruku da nemoze da ucita sa HASP drivera-sta ne moze da ucita .u cemu je probl.moram li oboriti sistem da bi instalirao valjano programe
molio bih admine da daju svoje misljenje kao i ostale
hvala
b.milan
Site Admin
Postovi: 2148
Pridružio se: Čet Jun 01, 2006 5:53 pm
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od b.milan »

Kao prvo, kakva se tacno poruka javlja ? Da bi smo znali da resimo problem moramo znati kakva se tacno poruka javlja. Poznato je 17-18 raznoraznih razloga koji mogu biti uzrok problema sa instalacijom - zbog toga nam trebaju detalji.

Koji Build programa Tower 5 pokusavate da instalirate ?
Koji Build programa ArmCAD pokusavate da instalirate ?
Probajte sa najnovijim verzijama programa Tower 5 i ArmCAD 2005.


Kao drugo - za sve akutne i hitne probleme najbolje je da nam se direktno obratite e-mailom jer cete odgovor dobiti u najkracem roku. Forum se ne proverava toliko frekventno koliko email.
bdrazen
Postovi: 19
Pridružio se: Sub Dec 15, 2007 3:17 pm
Lokacija: Novi Sad-Brcko

Post od bdrazen »

cucemo se uskoro,putem mejla.
Odgovori