Dimenzioniranje ploča na poprečne sile i proboj

Odgovori
WD
Postovi: 137
Pridružio se: Uto Jun 06, 2006 8:35 am
Lokacija: Varaždin

Dimenzioniranje ploča na poprečne sile i proboj

Post od WD »

Da li i kada mislite implementirati dimenzioniranje ploča na poprečne sile i proboj? Mislim da svaki program koji preferira biti dobar mora imati te mogućnosti.
b.milan
Site Admin
Postovi: 2148
Pridružio se: Čet Jun 01, 2006 5:53 pm
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Dimenzioniranje ploča na poprečne sile i proboj

Post od b.milan »

WD wrote:Da li i kada mislite implementirati dimenzioniranje ploča na poprečne sile i proboj? Mislim da svaki program koji preferira biti dobar mora imati te mogućnosti.
Planirali smo da to uradimo u verziji 6.

A što se tiče opaske, mi jako nastojimo da naš program napravimo još boljim nego što jeste. Jedna od najvažnijih uloga ovog foruma je baš to - da kroz direktan kontakt sa korisnicima saznamo kako. Sada radimo na novoj verziji programa (verzija 6) i svi predlozi su dobrodošli i pažljivo cemo ih razmotriti.
Astrodome
Postovi: 304
Pridružio se: Sre Maj 31, 2006 7:58 pm
Lokacija: Bačka Topola

Re: Dimenzioniranje ploča na poprečne sile i proboj

Post od Astrodome »

b.milan wrote:
WD wrote:Da li i kada mislite implementirati dimenzioniranje ploča na poprečne sile i proboj? Mislim da svaki program koji preferira biti dobar mora imati te mogućnosti.
Planirali smo da to uradimo u verziji 6.

A što se tiče opaske, mi jako nastojimo da naš program napravimo još boljim nego što jeste. Jedna od najvažnijih uloga ovog foruma je baš to - da kroz direktan kontakt sa korisnicima saznamo kako. Sada radimo na novoj verziji programa (verzija 6) i svi predlozi su dobrodošli i pažljivo cemo ih razmotriti.
I naravno moracemo ponovo vrsiti doplatu za prelazak na novu verziju. :lol:
Odgovori