Otvaranje .twp fileova

Odgovori
evita87
Postovi: 2
Pridružio se: Uto Jan 22, 2008 3:04 pm
Lokacija: ZAGREB

Otvaranje .twp fileova

Post od evita87 »

Zanima me zašto ne mogu u tower5 demo verziji otvoriti file tipa .twp? I dal uopće to mogu otvoriti s towerom ili nekim drugim programom? Ja sam pretpostavila da je to taj file,prvi put imam tower pred sobom i treba mi samo da vidim jedan model koji je u njemu proračunavan,bez da bi ga ja koristila za proračun.
Astrodome
Postovi: 304
Pridružio se: Sre Maj 31, 2006 7:58 pm
Lokacija: Bačka Topola

Post od Astrodome »

Pozdrav!

Bas zbog ove problematike smo otvrolili diskusiju, da na Radimpex obezbedi Tower Viewer - da neko ko nije licencirani korisnik Towera da moze bez problema pregledati file.
evita87 wrote: I dal uopće to mogu otvoriti s towerom ili nekim drugim programom?
Do sad nemamo alat za otvaranje.

Pogledaj Topic:

http://www.radimpex.co.yu/forum/viewtopic.php?t=182
evita87
Postovi: 2
Pridružio se: Uto Jan 22, 2008 3:04 pm
Lokacija: ZAGREB

Post od evita87 »

ja bi to trebala otvoriti u roku par dana :( ...dal se moze neki model konstrukcije iz towera prebaciti u cad?
b.milan
Site Admin
Postovi: 2148
Pridružio se: Čet Jun 01, 2006 5:53 pm
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od b.milan »

TWP fajl se ne moze otvoriti u DEMO verziji vec samo u komercijalnoj verziji programa Tower.

Mozete nam poslati taj TWP fajl pa cemo ga mi konvertovati u format koji moze da ucita demo verzija - to je najbrze i najlakse.

Razlog zbog cega postoje dva razlicita formata fajla - TWP i TWD je sigurnosne prirode.

Samo da napomnem, da ukoliko ste student (apsolvent) i program Tower vam je potreban za izradu diplomskog rada, slobodno se mozete obratiti nasem zastupniku i zatraziti (i dobiti) program na besplatno koriscenje.
Odgovori